Strona główna

Parafia św. Michała Archanioła - Ostrowiec Św

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Prosty przepis na duchową rewolucję

 

    Nowe życie… ile razy to słyszałeś(aś)… zacznij od nowa, zmień wygląd, zrób kasę, zmień siebie, zmień wszystko…. Na tym kursie NOWE ŻYCIE daje sam Bóg – Twój Stworzyciel. Ten, który zna Ciebie od początku. Czy ten, który pisał Twoją instrukcję obsługi może się mylić?

   Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

 

   Ten kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą w nim uczestniczyć zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają.

    Kurs jest prowadzony w większości przez osoby świeckie, podobne do Ciebie, zarówno przez młodych, jak i małżonków oraz osoby dojrzałe. Nie znajdziesz na nim nudnych kazań, czy katechez wygłaszanych w oderwaniu od rzeczywistości. Wszystkie osoby z ekipy najpierw taki kurs przeżyły same i wszystko co na kursie mówią bazuje na tym, co same przeżyły. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

 

    Celem weekendu jest pomoc Tobie w odnalezieniu żywego i zainteresowanego Tobą Boga.  Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi.

 

 Kurs odbędzie sie przy plebani sw. Michała Archanioła - sala Michael, (ul. Okólna 19, 27-400 Ostrwoeic Świętokrzyski) w dniach 31 stycznia ( koło godz. 17.00) i potrwa do 2 lutego ( koło godziny 14.00).

Liczba miejsc: nie ograniczona

Koszt udziału w kursie - 100 zł

Zgłoszenie udziału dokonuję sie na dwa sposoby:

1. Osobiste zgłoszenie się do kancelarii parafialnej

2. Wysłanie informacji na adres e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    W zgłoszniu elekronicznym proszę o podanie swoich danych osobowych:

  1. imię i nazwisko
  2. numer telefonu
  3. adres zamieszkania
  4. uwagi co do żywienia
  5. wiek

Zapisy do 29.01.2020 r., potwierdzeniem przyjęcia na kurs jest odpowiedź zwrotna od organizatorów, po zaksięgowaniu wpłaty: zaliczki (50 zł) lub całości.  


    

nowe ogloszenia


Odsłon artykułów:
1248005

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.