Strona główna

Parafia św. Michała Archanioła - Ostrowiec Św

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

„Nie lękajcie się…., otwórzcie drzwi Chrystusowi…., On zwyciężył śmierć…”    Jan Paweł II

Ponieważ wiara rodzi się i umacnia przez słuchanie Słowa, zapraszamy dorosłych i młodzież na Katechezy ewangelizacyjne. Chrystus chce być ostoją i prawdziwą wolnością Twojego życia. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają głębokiego sensu swoich doświadczeń życiowych i odpowiedzi na nurtującą ich niepewność.  Chrystus czeka na Ciebie zapraszając: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a ja was pokrzepię.” ( Mt 11, 28).

Pierwsza katecheza odbędzie się w niedzielę 4 listopada o godz. 19.00 (po mszy świętej wieczorowej) w Kościele Św. Michała Archanioła przy ul. Okólnej 19.

Kolejne spotkania będą prowadzone w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w Sali MICHAEL w Domu Parafialnym przy ul. Okólnej 19.

Informacje o katechezach znajdziemy także wywieszone w gablocie przy wejściu do kościoła. Przyjdźmy i zaprośmy innych.

KATECHEZY, które rozpoczynamy są szansą aby się spotkać z Chrystusem. On kocha nas za darmo, także w naszych trudnościach i słabościach. Na spotkania te zapraszamy więc wszystkich mieszkańców naszej Parafii, także tych, którzy już nie przychodzą do Kościoła lub mają z tym trudność. W tym celu, w naszej parafii będą roznoszone zaproszenia by wszyscy ci którzy zapragną mogli skorzystać z tego czasu głoszenia Dobrej Nowiny.

Proboszcz Parafii Św. Michała Archanioła

w Ostrowcu Świętokrzyskim


    

nowe ogloszenia


Odsłon artykułów:
1447985

Odwiedza nas 575 gości oraz 0 użytkowników.