Strona główna

Parafia św. Michała Archanioła - Ostrowiec Św

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zróbcie Mu miejsce Pan idzie z nieba...”.

            Jak co roku przygotowywaliśmy się do tego niezwykłego dnia - Uroczystości Bożego Ciała, kiedy to w całej Polsce Chrystus jest obecny i króluje. Bóg wychodzi do nas, aby przejść ulicami naszych miast, wiosek, a także naszych miejsc zamieszkania, pracy, serc i pragnie, abyśmy rozpoznali w Nim tę Największą Miłość, uwierzyli Mu i rozmiłowali się w Nim na nowo. Skąd nam to szczęście niewysłowione, że Bóg pokarmem naszym się stał, że nasze serca są z Nim złączone, że na tej ziemi niebo nam dał. Idąc w procesji do czterech ołtarzy, które przygotowały poszczególne wspólnoty parafialne, wyznajemy wiarę w jedynego
i prawdziwego Boga, radujemy się i w Nim umacniamy. Nasza Ojczyzna jest dziś najpiękniejsza, nasze miasto pięknieje, bo idzie Bóg Prawdziwy.  Adorując Boga, dziękujemy Mu za Jego świętą Obecność, za Jego życie w nas i za wszystkie łaski udzielane nam, naszej Parafii i wszystkim wiernym. Dziękujemy za Maryję, która zawsze czuwa nad nami i chroni i wraz z Nią polecamy Bogu ten święty czas. CHWAŁA TOBIE Panie!

 


    

nowe ogloszenia


Odsłon artykułów:
1448584

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.