Strona główna

Parafia św. Michała Archanioła - Ostrowiec Św

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

                  Dnia 1 maja z naszej parafii udała się pielgrzymka autokarowa do Sandomierza na Dzień Otwartej Furty w Wyższym Seminarium Duchownym. W pielgrzymce uczestniczyli członkowie Koła Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego, dzieci ze Szkolnego Koła Caritas oraz Grupy Misyjnej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4, a także dziewczęta z dziecięcej scholi, działającej przy naszej parafii.

            Spotkanie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą polową. W sandomierskim seminarium na przybyłych gości czekało wiele atrakcji: ciekawe wystawy – misyjna oraz szat liturgicznych, tańce integracyjne prowadzone przez wolontariuszy z Lednicy oraz zabawy przy muzyce z zespołem Trio z Rio. Każdy mógł też spróbować swego szczęścia podczas loterii fantowej.

 Joanna Borek i Aneta Masternak


    

nowe ogloszenia


Odsłon artykułów:
1488958

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.