Strona główna

Parafia św. Michała Archanioła - Ostrowiec Św

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - ŚWIĘTY KRZYŻ

Wyzwanie, droga, zmaganie i spotkanie, to główne założenia tego przedsięwzięcia. Ekstremalna Droga Krzyżowa jest indywidualnym nabożeństwem, które każdy uczestnik choć idąc nocą w niewielkiej grupie, przeżywa w samotności i milczeniu, zmagając się ze zmęczeniem, bólem, niedogodnościami i swoimi myślami, a wszystko po to by przemóc siebie w obecności Boga.

!!! Każdy uczestnik idzie na własną odpowiedzialność !!!

Osoby niepełnoletnie powinny mieć opiekuna lub podpisane przez rodziców oświadczenie (dostępne w kancelarii i zakrystii par. św. Michała Archanioła w Ostrowcu Świętokrzyskim).

Msza św. rozpoczynająca EDK

18 marca 2016 - godz. 21:00 - kolegiata św. Michała Archanioła

Trasa: ok. 40 km, Czas przejścia: 9 godz.

Zapisy:

  • mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wpisując: imię, nazwisko, data urodzenia, który raz na EDK, nr tel. oraz odpowiedź na pytanie: czy chcesz wracać ze Św. Krzyża zamówionym przez nas autobusem?)
  • w zakrystii lub kancelarii

Koszt: 10,- zł

!!! Spotkanie w celu przekazania najważniejszych informacji: 15 marca 2016 r., godz. 19:00 w Sali „Michael” przy plebanii par. św. Michała Arch. w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Koniecznie zajrzyj na www.edk.org.pl oraz facebook: OSTROWIEC.EDK


    

nowe ogloszenia


Odsłon artykułów:
1488989

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.