Strona główna

Parafia św. Michała Archanioła - Ostrowiec Św

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Już w lipcu przyszłego roku przeżywać będziemy Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. W związku z tym niezwykłym i zakrojonym na wielką skalę wydarzeniem, przy naszej parafii formuje się grupa młodych wolontariuszy, którzy aktywnie włączą się w zorganizowanie przyjęcia młodzieży z całego świata również w naszym mieście.

O zgłoszenia prosimy młodzież w wieku minimum 2. klasy gimnazjum oraz starszych, w tym studentów, młode małżeństwa i osoby pracujące.

Jeżeli jesteś młodsza/młodszy, nic straconego! Prześlij swe zgłoszenie, a na pewno dla wszystkich chętnych do pomocy znajdzie się zadanie!

Propagujcie inicjatywę wolontariatu ŚDM, mówcie o niej swoim znajomym mieszkającym w dekanacie ostrowieckim! Wielu z nich nie będzie miało okazji gościć młodych ze świata w swoich parafiach, dlatego wszyscy powinni angażować swój zapał w parafiach goszczących młodych. Pełna lista parafii naszego dekanatu z podziałem na goszczące i nie goszczące młodzieży znajduje się pod poniższym linkiem:

PARAFIE DEKANATU OSTROWIEC W CZASIE ŚDM 2016

Jak zrealizować chęć włączenia się w dzieło Światowych Dni Młodzieży?

Wystarczy osobiście zgłosić się do ks. Tomasza Flisa lub ks. Łukasza Szewczyka, przychodząc do kolegiaty lub kancelarii parafialnej.

Jest tyle pracy do wykonania, tyle pomysłów do zrealizowania, radości do przeżywania i ludzi do poznania...

Jednego więc nie żałuj – ZAANGAŻOWANIA!!!


    


Odsłon artykułów:
1016985

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.


Ostatnie artykuły: