Strona główna

Parafia św. Michała Archanioła - Ostrowiec Św

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ZAPROSZENIE NA KATECHEZY DLA DOROSŁYCH

w Parafii Św. Michała Archanioła

Katechezy, które rozpoczynamy w naszej Parafii są Drogą Wtajemniczenia Chrześcijańskiego otwartą w naszej Diecezji i w naszym Mieście. Jest to czas dojrzewania naszej wiary w łonie Kościoła, tej wiary jaką wynieśliśmy z naszych rodzin czy z katechezy w szkole.
To dojrzewanie wiary w nas nie jest tylko owocem naszych wysiłków, lecz przede wszystkim działaniem Ducha Świętego, któremu musimy dać przyzwolenie działania w nas. Aby Duch Święty mógł działać w nas potrzebne jest słuchanie Kerygmatu czyli Dobrej Nowiny, która ma moc przemieniać nasze życie i zachęca nas do zaufania Duchowi Świętemu we wszystkich sytuacjach naszego życia.
Pierwsza katecheza odbędzie się w niedzielę 20 października o godz. 19.00 (po mszy świętej wieczorowej).
            Kolejne spotkania będą prowadzone w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w Sali MICHAEL w Domu Parafialnym przy ul. Okólnej 19.
Na spotkania te zapraszamy więc wszystkich mieszkańców naszej Parafii, także tych, którzy już nie przychodzą do Kościoła lub mają z tym trudności aby wszyscy mogli skorzystać ze słuchania Dobrej Nowiny.


    

nowe ogloszenia


Odsłon artykułów:
1583738

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.