Strona główna

Parafia św. Michała Archanioła - Ostrowiec Św

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

W odpowiedzi na wyzwania współczesności zachęcamy do korzystania z nowej formy składania ofiar na cele parafialne, jaką jest system szybkich płatności internetowych - tak zwana WIRTUALNA TACA.

Głównymi zaletami takiego rozwiązania jest szybkość dokonywania płatności w kilku prostych krokach. Wygoda korzystania z systemu opiera się na możliwości dostępu przez telefon komórkowy bądź komputer, w każdym miejscu i czasie. Przekazywana ofiara w dowolnej wysokości może wesprzeć według naszego uznania jeden w zaproponowanych celów codziennego funkcjonowania kościoła.

System płatności przypisany wyłącznie naszej parafii znajdziemy wraz ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami pod adresem: https://swmichalostrowiec.proparochia.pl/. Internetowa forma materialnego wsparcia naszej parafii zabezpieczona jest przed zagrożeniami przez profesjonalnego operatora płatności, a przekazując ofiarę możemy pozostać zupełnie anonimowi.

 


    

nowe ogloszenia


Odsłon artykułów:
1644682

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.