Strona główna
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ostatnie artykuły:

Już po raz 20. w Gorzycach odbył się diecezjalny przegląd piosenki religijnej. W tym roku także i nasz parafialny zespół, który gra i śpiewa podczas Mszy św. o godz. 12 w każdą niedzielę, wystąpił na gorzyckiej scenie wychwalając Pana Boga.

To sobotnie spotkanie muzyczne rozpoczęło się Mszą św., której przewodniczył ks. biskup Krzysztof Nitkiewicz. Następnie na sali domu parafialnego po przywitaniu gości rozpoczęły się przesłuchania. W sumie zaprezentowało się około 60 zespołów, co dało 750 muzyków, którzy śpiewając, podziękowali Panu Bogu za talenty, którymi ich obdarzył.

Naszą parafię reprezentowali: Kasia Krysa, Ania Piotrowska, Ola Jaśkiewicz, Wiktoria Nowakowska, Ania Malinowska, Ania Orłowska i Filip Nowakowski.

Po zakończonym muzykowaniu wszyscy wzięli udział w zabawie andrzejkowej. Tego dnia muzyka była rzeczywiście rytmem bicia naszych serc!


    Odsłon artykułów:
971040

Odwiedza nas 924 gości oraz 0 użytkowników.